#football #soccer #live
Today games schedule (GMT+03):
England: FA WSL (Women’s Super League)
14:00 Birmingham City W – Manchester City W
16:00 Chelsea W – Brighton W
16:00 Liverpool W – Reading W
17:00 West Ham W – Yeovil Town W
Estonia: Esiliiga A
13:00 Levadia U21 – FC Elva
17:00 Tartu JK Welco El. – Maardu Linnameeskond
Estonia: Meistriliiga
15:00 Tallinn Kalev – Flora Tallinn
Europe (UEFA): U17 Championship – Qualifying Round
16:00 Netherlands U17 – Montenegro U17
16:00 Sweden U17 – Liechtenstein U17
17:00 Romania U17 – Hungary U17
17:00 Serbia U17 – Lithuania U17
Faroe Islands: Formuladeildin
17:00 Eb/Streymur – HB Torshavn
17:00 KI Klaksvik – AB Argir
17:00 NSI Runavik – 07 Vestur Sorvagur
17:00 Tb/Fcs/Royn – Skala IF
17:00 Vikingur Gota – B36 Torshavn
Finland: Naisten Liga – Relegation Round
14:00 Ons W – Pallokissat W
16:00 Ilves W – Tips W
Finland: Veikkausliiga
18:00 FC Lahti – Turku PS
18:00 Rops – SJK
Finland: Ykkonen
17:00 EIF – FF Jaro
France: Ligue 1
16:00 Rennes – Toulouse
18:00 Montpellier – Nimes
22:00 Lille – Marseille
France: Feminine Division 1
16:00 Paris Saint Germain W – Lille W
16:00 Rodez W – Lyon W
Friendly Games: Friendly International
16:00 Botswana – Namibia
Georgia: Erovnuli Liga
15:00 Kolkheti Poti – Torpedo Kutaisi
18:00 Dila Gori – Dinamo Tbilisi
Germany: Bundesliga
16:00 Eintracht Frankfurt – Hannover 96
19:00 FC Augsburg – SC Freiburg
Germany: 2. Bundesliga
14:00 Dynamo Dresden – SpVgg Greuther Furth
14:00 Hamburger SV – FC St. Pauli
14:00 SV Sandhausen – FC Magdeburg
Germany: 3. Liga
14:00 Carl Zeiss Jena – VfL Osnabruck
15:00 FSV Zwickau – VfR Aalen
Germany: Regionalliga Nord
16:00 Lupo-Martini Wolfsburg – Holstein Kiel Ii
16:00 VfB Oldenburg – Eintracht Norderstedt
Germany: Regionalliga West
15:00 Rot-weiss Essen – Alemannia Aachen
Germany: Regionalliga Nordost
14:00 Germania Halberstadt – Optik Rathenow
Germany: Oberliga NOFV-Nord
15:00 FC Lok Stendal – TSG Neustrelitz
15:00 FC Strausberg – CFC Hertha 06
15:00 Greifswalder SV – SV Lichtenberg 47
15:00 Staaken – hansa rostock II
15:00 TB Berlin – Brandenburger SC Sued
Germany: Oberliga NOFV-Süd
15:00 VfL Halle 96 – BSG Chemie Leipzig
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00 Neumuenster – Eutin 08
15:00 SV Eichede – SC Weiche Flensburg II
16:00 Inter Tuerkspor Kiel – SV Frisia 03 RL
Germany: Oberliga Hamburg
12:00 Wedeler TSV – SC Victoria Hamburg
15:00 SV Rugenbergen – Meiendorfer SV
15:00 TSV Buchholz – HEBS Hamburg
16:00 TSV Sasel – Niendorfer TSV
Germany: Oberliga Niedersachsen
15:00 Eintracht Northeim – VfL Oythe
16:00 Spelle-Venhaus – Eintracht Braunschweig II
16:00 TuS Bersenbrueck – MTV Wolfenbuettel
18:00 Heeslinger SC – Arminia Hannover
Germany: Oberliga Westfalen
16:00 FC Bruenninghausen – FC Schalke 04 II
16:00 FC Guetersloh – Ahlen
16:00 Hammer SpVg – TuS Haltern
16:00 Holzwickeder – Westfalia Rhynern
16:00 Sportfreunde Siegen – ASC Dortmund
16:00 SV Schermbeck – SC Westfalia Herne
16:00 TSG Sprockhoevel – SC Paderborn 07 II
16:00 TuS Ennepetal – FC Gievenbeck
16:00 TuS Erndtebruck – Eintracht Rheine
Germany: Oberliga Hessen
16:00 FSC Lohfelden – FC 1931 Eddersheim
16:00 Turk Gucu Friedberg – Huenfelder SV
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00 TuS RW Koblenz – Arminia Ludwigshafen
16:00 FC Kaiserslautern II – Tsv Schott Mainz
Germany: Oberliga Baden-Wurttemberg
15:00 Germania Friedrichstal – CFR Pforzheim
Germany: Oberliga Mittelrhein
16:00 Dueren – SV Deutz 05
16:00 FC Hennef 05 – SpVg Frechen 20
16:00 FC Huerth – SV Breinig
16:00 FC Viktoria 08 – FC Wegberg-beeck
16:00 Canc. TSC Euskirchen – Bergisch Gladbach 09
16:00 VfL Alfter – Borussia Freialdenhoven
16:00 DJK BW Friesdorf – Siegburger SV 04
16:00 VfL Vichttal – SSV Merten
Germany: Oberliga Niederrhein
16:00 FC kleve – SW Essen
16:00 SpVg Schonnebeck – SC Velbert
16:00 SSVg Velbert – Sportfreunde Baumberg
16:00 Tsv Meerbusch – VfB Homberg
16:00 TuRU Dusseldorf – FC Bocholt
16:00 TV Jahn Hiesfeld – SC Dusseldorf West
16:00 FC Monheim – Union Nettetal
16:00 FSV Duisburg – Ratinger SV
17:00 VfB Hilden – VfB Speldorf
Germany: Women Bundesliga – Bundesliga Women
12:00 1899 Hoffenheim W – SGS Essen W
15:00 Bayer Leverkusen W – SC Freiburg W
15:00 MSV Duisburg W – Werder Bremen W
15:00 SC Sand W – Borussia Monchengladbach W
15:00 VfL Wolfsburg W – Bayern Munich W
Greece: Super League
16:00 Apollon Smirnis – Panionios
18:00 Levadiakos – Atromitos Athinon
19:00 Aris Thessalonikis – Asteras Tripolis
20:00 Olympiakos Piraeus – PAOK

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of