● Kliknij w 🔔 by być na bieżąco i nie przegapić żadnego filmu ✔
● SNAPCHAT ► bartez102 ✔
● EMAIL / WSPÓŁPRACA ► bartez1992@op.pl ✔

ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ 👍 ZAZNACZ DZWONEK 🔔 I SUBSKRYBUJ

22 września 2015 r. Robert Lewandowski dokonał niebywałego wyczynu, strzelając pięć goli w meczu z VfL Wolfsburg. Trzy lata później Polak skomentował to wydarzenie. Zszokował nie tylko świat, ale także… samego siebie.

8 minut i 59 sekund – tylko tyle potrzebował Robert Lewandowski na strzelenie pięciu goli w pamiętnym spotkaniu Bundesligi z VfL Wolfsburg. Napastnik Bayernu Monachium pierwszą połowę meczu z “Wilkami” obejrzał z ławki rezerwowych (jego zespół przegrywał 0:1). Po przerwie pojawił się na boisku i był nie do zatrzymania dla rywali. Dzięki pięciu trafieniom Polaka Bayern zwyciężył 5:1.

Wyczyn zapewnił “Lewemu” nie tylko ogromną sławę, ale także wpis do Księgi Rekordów Guinnessa – w aż czterech kategoriach: najszybszy hat-trick w historii Bundesligi (3:22), najszybciej strzelone cztery gole (5:42), najszybciej strzelone pięć goli (8:59), a także jedyny rezerwowy, który zdobył pięć bramek w Bundeslidze.